Usługi

Usuwanie pluskwy domowej

Czy zastanawialiście się kiedyś nad tym, czy oprócz nas, w naszych domach może żyje i ktoś jeszcze? Mam tutaj na myśli rożne owady i insekty. Pewnie większość z nas nie myśli o tym. Jednak, gdy już jakiś problem się pojawi i zauważymy jakieś owady, czy inne szkodniki to wpadamy w panikę. Okazuje się, że niepotrzebnie. Opowiem, co przydarzyło się u mnie.

Pluskwa domowa w naszym mieszkaniu

zwalczanie pluskwy domowejKtóregoś dnia zauważyliśmy, że pluskwa domowa zadomowiła się w naszej łazience. Niestety, te insekty uwielbiają mokre powierzchnie, wilgotność, dlatego najczęściej pojawiają się w łazienkach i w kuchniach.W naszym przypadku pluskiew nie było jakoś specjalnie dużo, jednak mimo to bałam się stosować domowych sposobów pozbycia się tych paskudnych robaków. Wiedziałam, że dostępne w sklepach środki na te insekty mogą nie być wystarczające, a ja nie miałam tez doświadczenia i nie wiedziałam, czy zrobię to dobrze i uda mi się zlikwidować je wszystkie. Dlatego profesjonalne zwalczanie pluskwy domowej było naszym priorytetem i nasza znajoma poleciła nam pewną miejską firmę, która podobno była jedną z najlepszym na rynku. Dlatego zadzwoniłam tam, mając nadzieję, że będą mieli wolny termin najlepiej tego samego dnia. Okazało się, że mają dużo zleceń,ale jakoś dadzą radę i pojawią się wieczorem. Zdziwiłam się, że aż tyle osób ma problemy z insektami. Jak widać jest to u nas taki temat tabu, ludzie się wstydzą o tym mówić chyba.

Fachowe usługi usuwania insektów były dla nas zbawienne. Mili i uprzejmi panowie pojawili się tak jak obiecali wieczorem i od razu rozpoczęli walkę z naszymi paskudnymi pluskwami. Efekty były widoczne natychmiast, wszystkie pluskwy padły od razu i nie zostało po nich śladu. Już od miesiąca bacznie obserwuję miejsce gdzie się znajdowały i nie powracają.