Usługi

Szybki zabieg sterylizacji u psa

Pewnego dnia zostałem właścicielem boksera. Od zawsze podobały mi się tego typu psy i byłem podekscytowany. Moja suczka okazała się wulkanem energii. Spędzaliśmy sporo czasu na długich spacerach. Na dodatek szybko się uczyła nowych sztuczek i zawsze wykonywała moje polecenia. Jednak zawsze podczas jej okresu cieczki bywały problemy.

Jechałem z bokserką do weterynarza

Weterynarz WawerSłyszałem, że najlepszym rozwiązaniem w takiej sytuacji jest zwyczajna sterylizacja. Był to popularny i sprawdzony zabieg dlatego postanowiłem nie zwlekać. Od razu zacząłem szukać weterynarza. Najlepsze opinie miało jedno miejsce. Na dodatek moi znajomi, którzy mieli kota i go sterylizowali również polecili właśnie to miejsce. Był to znany wszystkim weterynarz Wawer, który był dobrym specjalistą. Po pierwszym kontakcie umówiliśmy szczegóły oraz termin. Całość przebiegła bardzo sprawnie oraz bezpiecznie. Moja bokserka szybko wróciła do pełnej sprawności i wydawała się być szczęśliwym psem. Trochę bałem się tego zabiegu, ponieważ miałem obawy. Nigdy wcześniej nie miałem styczności z takimi usługami i nie wiedziałem jakie mogą być skutki uboczne. Na szczęście wybrany przeze mnie weterynarz Wawer szybko wszystko mi wytłumaczył. Potem byłem już pewny, że podjąłem świetną decyzję. Klinika cechowała się wielkim doświadczeniem i zajętymi terminami. Zauważyłem, że nie jestem jedynym człowiekiem, który chce sterylizować psa.

To stawało się normą w dzisiejszych czasach. Szczególnie dotyczyło to zwierząt schroniskowych. Miasto robiło wszystko aby zapobiegać ich dalszemu rozmnażaniu. Weterynarze często pomagali zupełnie za darmo w ten sposób przyczyniając się do poprawy jakości miasta w którym żyjemy. Bezpańskie psy i koty były smutną rzeczywistością dlatego sterylizacja stawała się obowiązkowa.